banner461
banner195

İtirazlara Ret Geldi

Büyükşehir Belediye Meclisinde dün gündemin 31. maddesi olan Şahinbey ilçesi Konak Mahallesi pafta 20K-Ic, ada 2169, parsel 243'de kayıtlı taşınmazın akaryakıt ve LPG satış ve servis istasyonu uygulama imar plan değişikliğine yapılan 54 itiraz görüşüldü.

İtirazlara Ret Geldi
18 Ocak 2014 Cumartesi 10:28

banner143
banner134

 Büyükşehir Belediye Meclisinde dün gündemin 31. maddesi olan Şahinbey ilçesi Konak Mahallesi pafta 20K-Ic, ada 2169, parsel 243'de kayıtlı taşınmazın akaryakıt ve LPG satış ve servis istasyonu uygulama imar plan değişikliğine yapılan 54 itiraz görüşüldü. Gündem maddesi CHP'li meclis üyelerinin itirazlar kabul edilsin oylarına karşılık oy çokluğu ile reddedildi.

BUNLAR BİRER BOMBA
 CHP'li Meclis üyesi Hurşit Yıldırım, kamuoyunda Vali Konağı'nın yerine benzin istasyonu yapılacak olmasının halen tartışıldığını belirterek, "Bir yere ihtiyaç varsa benzin istasyonu yapılır. Orası ana arter oraya benzin istasyonu yapılması doğru değil. Çetinkaya'nın yanında da var. Vicdanen buraya benzin istasyonu yapılması doğru değil. Bu karardan dönseniz halk size teşekkür eder. Bunlar birer bomba. 30 Mart akşamı kimin ne olacağını Allah bilir. Vatandaş getirdiği gibi götürmesini de bilir" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.