banner461
banner195

Küskün Pepe Ve Şila

Merhabalar. İlk olarak değerli zamanınızı ayırıp beni dinlemekte olan güzel insanlara teşekkür ederim. Pepeeoyunu.net.tr severlere hitaben hazırlanmış olan güzel bir uygulamayı sizlere aktarmaktan gurur duyuyorum.

Küskün Pepe Ve Şila
24 Ocak 2014 Cuma 18:24

banner143
banner134

 Merhabalar. İlk olarak değerli zamanınızı ayırıp beni dinlemekte olan güzel insanlara teşekkür ederim. severlere hitaben hazırlanmış olan güzel bir uygulamayı sizlere aktarmaktan gurur duyuyorum. En kaliteli ve en çok oynanan ‘Pepe Oyunlarından yakın arkadaşı olan Şila ile birlikte araları bozukken çekildikleri bir ‘PUZZLE’ (yapboz) oyununu aktaracağım. 16 farklı parçadan oluşan bu resmin tamamlanması gerekmektedir. Küskün Pepe ve Şila Oyununa başlayarak bu fotoğrafı tamamlamak istiyorsanız link adresimize tıklamanız yeterli olacaktır. Çünkü otomatik olarak kendi açılacaktır. Sizlerin başka bir şey yapmalarına gerek yoktur. Tüm kontrolleri oyun boyunca ‘Mouse’ ile sağlayacaksınız. ‘Farenizin’ sol tuşuna basarak dilediğiniz bir parçaya tıklayıp onu ait olduğu bölgeye sürüklediğinizde eğer doğru parçaları birleştirmiş iseniz kendi otomatik birleşecektir.

Yanlış bir parçayı sürüklemişseniz birleşme işlemi gerçekleşmeyecektir. O yüzden daha fazla denemeye kalkmayın. nda bu işlemi yapmanın en kolay yollarından bir tanesi ise ilk önce köşelerden başlamaktır. Çünkü kenarlarından dolayı köşeleri çok daha çabuk bulabileceğinizi umuyorum. Sağ veya sol hangi taraf olduğu pek de önemli bir kavram değildir. Ne kadar kısa sürede bu işlemi tamamlayabilirseniz puanınızda o derecede yüksek olacaktır. Çünkü ‘PUZZLE’ oyunlarının genel mantığı pratiğinizi geliştirmek ve hafızanızı geniş tutabilmektir. Özellikle çocukların vazgeçemediği tamamen Türk yapımcıları tarafından hazırlanan bu güzel karakterimizi Pepe çizgi film dünyasında belki de rekorları alt üst etmeye devam etmektedir. Onların değerli vakitlerini boşa harcatmayan tek karakter diyebiliriz. Çünkü çocuklarımıza hem sayı saymayı öğretiyor, hem sayıları, hem harfleri aklınıza gelecek unsurlardan ilk etap da gelişmelerini sağlayacak birkaç yolu denemektedir. Sitemiz bünyesinde 100’lerce daha fazla Pepe ve arkadaşlarına ait güzel çalışmaları bulabileceksiniz. Bunlardan bazıları macera, aksiyon, boyama ve yapboz oyunları olabilmektedir. İyi eğlenceler, güzel günler sizinle olsun dileklerimle hoş çakalın. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.