banner461
banner195

Pasta Oyunları

Oyun denildiği zaman akla ilk gelen sadece çocukların oynadığı, hayallerinde geliştirdikleri yerlerde eğlenceli bir geziye çıktıkları ve büyükler tarafından tercih edilmeyen yapılar ya da sistemler gelir. Bilgisayar oyunları denildiği zaman her ne kadar akıllarda canlanan sistemler biraz daha farklı olsa da yine de sadece çocuklara yönelik yapılar olduğuna yönelik olan düşünce devam eder.

Pasta Oyunları
08 Ocak 2014 Çarşamba 12:32

banner143
banner134

Oyun denildiği zaman akla ilk gelen sadece çocukların oynadığı, hayallerinde geliştirdikleri yerlerde eğlenceli bir geziye çıktıkları ve büyükler tarafından tercih edilmeyen yapılar ya da sistemler gelir. Bilgisayar oyunları denildiği zaman her ne kadar akıllarda canlanan sistemler biraz daha farklı olsa da yine de sadece çocuklara yönelik yapılar olduğuna yönelik olan düşünce devam eder. Aslında bu düşüncelerin yanlış olduğunu vereceğimiz örneklerden sonra anlayacaksınız.

Örneğin sitesini ele alalım. Bu sitenin aklıma gelmesinde ki ilk neden adının tatlı olması olsa da bir diğer etken de oyunlarının vereceğimiz örnekler için oldukça etkili olacak olması. Vereceğimiz örneklerde oyun gruplandırmaları üzerinden ilerlemek daha etkili olacaktır.

kız oyunları İlk grup olarak karşımıza çıkacaktır çünkü site daha çok kız çocuklarına yönelik yapımlar sunmaktadır. Kız oyunları başlığı altında yer alan bazı yapımlar sizlere kendi tasarımlarınızı da yapabileceğiniz sistemler sunduğu gibi birçok farklı yapım sunacak ki bu oyunlar çocuklarınız için hazırlanmış olmaktan çıkacak.

Ya da büyük bir hız ve zeka gerektiren . Asıl önemli olanın hızdan daha çok küçük ayrıntılara dikkat etmeniz gereken bebek oyunları bazen büyükleri o kadar zorluyor ki çocukların bu oyunları nasıl oynadığına şaşırıyorsunuz.

Ama hangi sistem olursa olsun yemek yapma oyunları her zaman farklı bir yere sahip olacaktır çünkü yemeğe ne yapsam sorusunun cevabını bulmak için bile yemek yapma oyunları oynayabilirsiniz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Pasta Oyunları

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.