banner461
banner195

Tarkan Tevetoğlu Basın Açıklaması‏

Müvekkilimiz Tarkan TEVETOĞLU' nun ve ortağı olduğu Hitt Müzik Prodüksiyon şirketi ile ilgili çıkan "Tarkan' ın lüks otolarına haciz", TARKAN' A ŞOK" ve "Beşiktaş Vergi Dairesi; sahibi olduğu şirketin vergi borçları nedeniyle Tarkan' ın üç aracına haciz koydu" başlıklı haberlere ilişkin bilgilendirmedir.

Tarkan Tevetoğlu Basın Açıklaması‏
08 Ocak 2014 Çarşamba 20:21

banner143
banner134
 Müvekkilimiz Tarkan TEVETOĞLU' nun ve ortağı olduğu Hitt Müzik Prodüksiyon şirketi ile ilgili çıkan "Tarkan' ın lüks otolarına haciz", TARKAN' A ŞOK" ve "Beşiktaş Vergi Dairesi; sahibi olduğu şirketin vergi borçları nedeniyle Tarkan' ın üç aracına haciz koydu"  başlıklı haberlere ilişkin bilgilendirmedir.

 

    Müvekkilimiz Tarkan TEVETOĞLU' nun ve ortağı olduğu Hitt Müzik Prodüksiyon  şirketinin Beşiktaş Vergi Dairesine  herhangi bir borcu bulunmamaktadır. Haberde bahsi geçen haciz takyidatları, vergi dairesi tarafından sehven konulmuş olup, gerçek durumun  anlaşılması ile birlikte araçlar üzerindeki hacizler derhal  kaldırılmıştır. Bu durum resmi kayıtlarla sabittir. Müvekkilimiz, Devlete olan vergi yükümlülüklerini süresinde yerine getirmekte son derece hassastır.  Buna rağmen sehven yapılan bir haciz uygulamasının kamuoyunda müvekkilimizin vergisini ödemeyen bir kişi olarak algılanmasına sebebiyet vermemesi ve kamuoyunun objektif gerçekler ile bilgilendirilmesi için iş bu açıklamayı yapma zarureti hâsıl olmuştur. 

 

Kamuoyunun bilgilerine saygı ile sunarız,

                                                                                 

TARKAN TEVETOĞLU VEKİLİ

                                                                                                    

AV. YUNUS EGEMENOĞLU 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.