banner461

TVT, Türkiye ekranlarının yeni kanalı 1 Kasım'da yayına başlıyor!

Kanal 7 Medya Grubu ailesi 1 Kasım’da yayına başlayacak TVT ile güçlenerek büyüyor.

banner503
TVT, Türkiye ekranlarının yeni kanalı 1 Kasım'da yayına başlıyor!
01 Kasım 2017 Çarşamba 00:22

banner143
banner134
İlk aşamada Türksat üzerinden izleyiciye ulaşacak olan TVT’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Fatma Güngör yürütecek. TVT, nostaljik programların yanı sıra özgün içeriklere de yer verecek.

Kanal 7 Medya Grubu, ‘Aileden biri’ sloganıyla TVT adlı yeni kanalını izleyicisinin beğenisine sunuyor. Aile sıcaklığını hissettiren, özlem duyulan nostaljik yapımların yanı sıra farklı projelerin de yer alacağı TVT izleyicisini ‘Bugün ne izlesem?’ sorusundan kurtarmaya geliyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük ses getiren yapımlar, kalplere işleyen diziler ve birbirinden özgün içerikler, alternatif arayışında olanlara TVT ile ulaşacak.  
Ekran başındakilerin her daim keyif alacağı yapımlar bulabileceği TVT, Kanal 7 izleyicilerinin bir zamanlar müdavimi olduğu birbirinden farklı programları ve dizileri tekrar izleyicisiyle buluşturacak. Anadolu’yu karış karış gezdiren gezi programları, şarkıların, türkülerin renk kattığı eğlence programları ve çok daha fazlası TVT ile ekrana taşınacak.
Eğlenceli programları, hüznü ilmek ilmek işleyen dizileri ve çok daha fazlasıyla TVT, 1 Kasım’dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. TVT Türksat 4A üzerinden şu frekanstan izlenebilecek; Frekans 12095, Sembol 4800, Fec 5/6, Polorizasyon Yatay (Horz).  
TVT Genel Yayın Yönetmeni ise  Fatma Güngör olacak. 

Nevşehir gündemin adresi www.fibhaber.com un dost ve kardeş kuruluşu Kanal 7 Medya Grubu ailesine Türkiye ekranlarının yeni kanalı TVT nin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor yayaın hayatında başarılar diliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.