banner461

Acıgöllü Engelli çocuklar doyasıya eğlendi

Acıgöl Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından İlçe Merkezi , Köy ve Kasabalarında ikamet eden 14 engelli çocuk ve ailelerine "Sen bensin, ben de senim’’ Projesi kapsamında kahvaltı organize edildi.

Acıgöllü Engelli çocuklar doyasıya eğlendi
18 Temmuz 2019 Perşembe 17:58

banner143
banner134

Acıgöl Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından İlçe Merkezi , Köy ve Kasabalarında ikamet eden 14 engelli çocuk ve ailelerine ‘’SEN BENSİN BEN SENİM’’ Projesi kapsamında kahvaltı organize edildi.

Acıgöl Kaymakamı Doğukan KOYUNCU ve beraberinde Acıgöl Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ, İlçe Emniyet Amiri Mustafa TAN, İlçe Jandarma Komutanı Ercüment UYAN, S.Y.D.V. Müdürü İlknur DEĞERLİER, Yazı İşleri Müdürü Leyla YİĞİT ve Vakıf çalışanlarının katıldığı program Avanos At Çiftliğinde gerçekleşti.

Acıgöl Kaymakamı Doğukan KOYUNCU, engelli çocuklarla teker teker ilgilendi.

Çocuklar kahvaltı sonrası ata bindiler, palyaço gösterisi sergilendi ve ardından Avanos Kızılırmakta gondola bindirilerek farklı ve eğlenceli bir gün geçirmeleri sağlandı. Son olarak bütün engelli çocuklara  eşofman takımı hediye edildi.

Kaymakam Koyuncu düzenlenen bu piknik etkinliğinde emeği geçen Vakıf personeline ve Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş’a teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.