banner461

Ahmet Belada'nın acı günü; kayınpederi hakka yürüdü

Diyanet İşleri Başkanı Başdanışmanı Eğitmen Araştırmacı Yazar Ahmet Belada'nın değerli kayınpederi, Harun Çetin ve Tarih Öğretmeni Bilal Çetin'in kıymetli babası Mehmet Çetin hakka yürüdü.

banner503
Ahmet Belada'nın acı günü; kayınpederi hakka yürüdü
19 Ekim 2020 Pazartesi 08:33

banner143
banner134

Diyanet İşleri Başkanı Başdanışmanı Eğitmen Araştırmacı Yazar Ahmet Belada'nın değerli kayınpederi, Harun Çetin ve Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi Tarih Öğretmeni Bilal Çetin'in kıymetli babası Mehmet Çetin hakka yürüdü. Cenazesi 17.10.2020 Pazar Günü (Yarın) öğle namazında Hz. Ömer Caminde kılınacak. Kaldırım mezarlığına defnedilecektir.

Allah Rahmet Eylesin.

Not: Yaşanmakta olan (Covid-19) Korona Virüs salgın hastalığı nedeniyle tedbiren hiç bir şekilde fiziksel taziyede bulunulmaması, bunun yerine ÇETİN ailesine 0 532 726 24 31 numaralı telefon ile taziyede bulunulması rica olunur.

FİB Haber Merkezi olarak merhuma Allah’tan Rahmet, Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kul*ları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

17.10.2020


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.