banner461
banner195

Avanos Bahçelievler Mahalle Sakinleri Ortaklaşa İftar Yemeği Düzenlediler

Avanos ilçesi Bahçelievler Mahallesinde Mahalle Sakinleri örnek bir uygulamaya imza atarak Ortaklaşa İftar Yemeği Düzenlediler.İftara Avanos Belediye Başkanı Sayın Dr. Mustafa Körükcü ile Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanımız Sayın Serkan Feralan'da ailece katıldılar.

Avanos Bahçelievler Mahalle Sakinleri Ortaklaşa İftar Yemeği Düzenlediler
13 Ağustos 2012 Pazartesi 16:22

banner143
banner134

 Avanos ilçemiz Bahçelievler Mahallesinde Mahalle Sakinleri örnek bir uygulamaya imza atarak Ortaklaşa İftar Yemeği Düzenlediler.

 

Bahçelievler Mahallesi sakinleri tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen iftar yemeğinde mahalle sakinleri bir araya gelerek iftarlarını açtı.

 

Kültürümüzün köklü geleneklerinden olan iftar sofrasında mahalle sakinleri birleşerek Bahçelievler Mahallesinde kendi hazırladıkları yemek ve iftarlıklarla ortaklaşa iftar yemeği tertip etti.

 

Bahçelievler Mahallesi sakinleri tarafından 15-20 hanenin bir araya gelerek ortaklaşa düzenledikleri iftar yemeğine Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ ile Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanımız Sayın Serkan FERALAN'da ailece katıldılar.

 

İftar yemeğinde birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygusu içerisinde oruçlarını açan mahalle sakinleri iftar yemeğinden sonra çay içerek sohbet ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.