banner461
banner195

Bakan Yardımcısı Asan Nevşehir’e Geliyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Dünya Bankası ve TÜSİAD işbirliğinde düzenlenen “Adım Adım Anadolu, Kadınlar için İş Fırsatları Nevşehir Buluşması” konulu panel, Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesi’nin de katkıları ile 16 Şubat 2013 Cumartesi günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.Şirin Payzın’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek panel de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Aşkın Asan ana konuşmacı olacak.

Bakan Yardımcısı Asan Nevşehir’e Geliyor
08 Şubat 2013 Cuma 17:57

banner143
banner134

 Kamuoyunun özel bir TV kanalında tartışma proğramları ile yakından tanıdığı gazeteci Şirin Payzın’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek panel öncesinde Dünya Bankası Türkiye ülke direktörü Martin Raiser, TÜSİAD Kadın-Erkek Eşitliği Çalışma Grubu Başkanı Nur Ger, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ve Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’da birer konuşma yapacaklar.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Aşkın Asan ana konuşmacı olarak gerçekleşecek panelde,  ülke genelinde sürdürülen Adım Adım Anadolu,  Kadınlar için İş Fırsatları projesi ana hatları ile katılımcılara aktarılacak.

Kadınlar arasında örnek model olanların da çalışmalarını aktaracağı panelin sonunda Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu konser verecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.