banner461
banner195

Begüm ve Oytun Erdemir Çifti Dünya evine Girdi

Begüm ve Oytun Erdemir çifti, hafta sonu düzenlenen göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine girdi...

Begüm ve Oytun Erdemir Çifti Dünya evine Girdi
11 Eylül 2017 Pazartesi 17:36

banner143
banner134
Begüm ve Oytun Erdemir çifti muhteşem bir düğünle dünya evine girdi...

Nevşehir Eğitim camiasının saygın ailelerinden Başoğlu ve Denizli'den Erdemir ailelerinin biricik evlatları Begüm ve Oytun çifti hafta sonunda Kapadokya Lodge Otel Salonunda gerçekleştirilen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler.


Begüm ve Oytun Erdemir çifti çok sayıda davetlilerin katılımlarında gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. 

Nevşehir Eğitim camiası bu düğünde buluştu...


Davetlileri kapıda karşılayan Başoğlu ve Erdemir aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. Nevşehir, Niğde, Kayseri, Denizli ve Bursa'dan katılımın olduğu düğün törenine eğitim camiasından çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

Oldukça heyecanlı görünen Begüm ve Oytun alkışlar içerisinde salona girerken, düğün boyunca keyiflerince eğlenen davetliler sahneyi hiç yalnız bırakmadı. 

Düğün töreni sonrası FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan aile büyüğü Ali Başoğlu "Bu güzel günümüzde Evlatlarımızın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm akraba, arkadaş, dost ve yakınlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

Gecenin kahramanı Begüm ve Oytun Erdemir çiftide "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

FİB ajans Organizasyon olarak Begüm ve Oytun Erdemir Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet Yıldız - 2 yıl önce
Hayırlı olsun mutluluklar dilerim