banner461

Halk Günü Uygulaması Devam Ediyor

Nevşehir Belediyesi’nin her hafta Salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü” uygulaması devam ediyor.

Halk Günü Uygulaması Devam Ediyor
28 Ağustos 2018 Salı 10:51

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’in makamında gerçekleştirilen halk günü uygulamasıyla vatandaşlar, Belediye Başkanı ile randevu almaya gerek duymadan  birebir görüşme imkânı buluyor.

Belediye Başkanı Seçen amaçlarının tüm  vatandaşlar ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Halkla her fırsatta bir araya geldiklerini ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için her hafta Salı günü düzenledikleri Halk günü uygulamasıyla vatandaşları belediyede ağırladıklarını dile getiren  Belediye Başkanı Seçen:” Tüm gayretimiz ve  çabamız hemşehrilerimizin derdine derman olabilmek. Makamımız halka hizmet makamı. Bizde Nevşehirlihemşehrilerimizinhizmetkarı olarak bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz.  Vatandaşlarımızın yaşadığı her sorun bizim temel sorunumuzdur,  . Bugüne kadar bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.