banner461
banner195

İnci Mutfak Sektöründe Lider Olma Yolunda İlerliyor

Nevşehir’de uzun yıllar ahşap sektöründe faaliyet gösteren İnci Mobilya, mobilya sektöründe de doğru atılımlar yaparak kısa süre içerisinde başarıyı elde etmeyi başardı.

İnci Mutfak Sektöründe Lider Olma Yolunda İlerliyor
19 Mart 2013 Salı 21:53

banner143
banner134
Nevşehir’de her geçen gün yoğunluk kazanan şehirleşme hayatı mobilya sektöründe de yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasına sebep oldu.
Artan modern yaşam tarzıyla gördüğü talebi karşılayamaz duruma gelen İnci Mutfak Mobilya, talebi karşılamak için İmalethanesi yanında Nevşehir Merkezde hizmet verdiği Showroomuyla birlikte kendisini sürekli yenileyerek gelişimini sürdürüyor.
Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde Sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan İnci Mutfak Mobilya Showroom Esentepe Mahallesi Ürgüp Caddesi (Nevkur Yolu Üzeri) No:6/14 Adresinde faaliyet gösteriyor.
Sürekli Gelişen Değişen ve Büyüyen Nevşehir mobilya sektörünün öncü firması İnci Banyo ve Mutfak artan yeni ihtiyaç ve taleplerin modern tasarım ve kalitesiyle müşterilerinin ayağına getiriyor.
Şehrimizde mobilya sektöründeki ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla yeni makineleriyle hızla büyüyerek doğru adımlar atan İnci Mutfak Mobilya’nın sahipleri olan İş Adamı Şahin ve Ahmet Aranmış mobilya sektöründe doğru atılımlar yaparak kısa süre içerisinde başarıyı elde etmeyi başardı.
Müşterilerden gelen yoğun talebi karşılamak için İnci Mutfak Mobilya sahipleri kaliteli hizmet sunmak amacıyla makinelerini yenilemenin yanı sıra ürün yelpazesini de zenginleştirmek amacıyla üretim kapasitesini sürekli arttırdı. Sürekli Gelişmeye yönelik ürettikleri projelerle getirdikleri teknoloji ürünü makineler sayesinde, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Kırşehir, Kayseri, Sivas Çorum, ve Tüm Kapadokya bölgelerinde işleme ve kaplamada mobilya sektörünü büyük şehirlere bağımlı olarak çalışmadan kurtardılar.Yine yurt dışınada siparişler alarak müşteri portfeyinide genişletti.
2012 yılı içinde kurumsallaşma adına büyük atılım gerçekleştiren İnci  Mutfak Mobilya, mobilya sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet avantajı sağlayarak şirketin temel prensipleri olarak hizmet vermeyi hedefliyor.
İnci Mutfak & Banyo; Mutfak, Banyo, Yatak Odası, Genç Odası, Vestiyer ve Büro Mobilyaları ile müşterilerine teknolojinin yeni imkanlarını Şık ve modern tasarımlarıyla hizmet veriyor.
 
‘İlk Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti’
Artan talep doğrultusunda sürekli kendilerini yenilediklerini belirten İnci Mutfak Mobilya yetkilisi Şahin Aranmış, Bu sanatı büyüklerinden devraldıklarını mesleklerini yaparken kuruldukları günden bugüne kadar müşterilerine kaliteli ve iyi hizmet verebilmek için çalıştıklarını söyledi. Ustalarının kendilerine öğrettiği esnaflık kültürü ile hareket ederek müşterilerine hizmet verdiklerini, sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için uzman kadrosu ve müşterileri sayesinde her geçen gün biraz daha büyümekte olduklarını da sözlerine ekleyen Aranmış, “elimizden geldiğince kaliteli hizmet vermek için çabalıyoruz. Bizim ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek. Bütün imalatlarımızda insan mutluluğunu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan İnci mutfak Mobilya olarak her zaman yasal mevzuatın gereklerine uygun hareket ediyoruz. Mobilya sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en yeni malzeme ve teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet avantajı sağlamak şirketimizin temel niteliklerindendir” diyerek sözlerini tamamladı.
" Modern Çizgiler,Şık Tasarımlar ve Kaliteli Malzemeleriyle Sanatını bir araya getiren İnci Mutfak ve Banyo sektörde iddiasını ortaya koyuyor..."
İnci Mutfak yenilikçi teknolojiyi kullanarak Nevşehir’de CNC Teknolojisinde üretim yapıyor.
Müşterilerine yenilikçi teknoloji ile hizmet veren İnci Mutfak Mobilya, standartlar dışına çıkarak müşteri isteği doğrultusunda üretim yapmak amacıyla CNC ile dijital ortamda bilgisayar kontrollü ölçülendirme yaparak sıfır hatalı bir şekilde bütün ahşap işlemeleri, panel ebatlaması, 2 boyutlu, 3 boyutlu tüm işlemleri ahşaba her türlü oyma desenli olarak verebiliyor.
İnci Mutfak Mobilya, CNC teknolojisi ile Mimarlar, Mühendisler ve Müteahhitlere her türlü üretim desteğini de veriyor.
CNC teknolojisi ile işlenen plaka halindeki MDF’lerin, mobilya ve mutfak dolaplarında uzun ömürlü olabilmesi için Membran pres baskı sistemi kullanılıyor. Günlük 80 metre kare kaplama kapasitesine sahip olan Membran pres baskı sistemi su geçirmez özelliği ile mobilya ve Mutfak dolaplarında kullanıcısına sağlıklı kullanımı sayesinde uzun yıllar hizmet verebiliyor.
120 cm’ye 250 cm ebadına baskı yapabilen, üç bin renk seçeneği sunabilen Membran Pres Baskı sistemi kaplama malzemesi ile mutfak, vestiyer, banyo lavabo dolapları üretiliyor.
 
İnci Mutfak & Banyo
Web:www.incimutfakbanyo.com
Showroom: Tel: 0 384 214 14 45 – Fax: 0 384 212 14 46
GSM: 0 533 255 00 91 – 0 535 825 29 18
Esentepe Mahallesi Ürgüp Cad.Nevkur Yolu Üzeri.No:6/14 NEVŞEHİR

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler