banner461
banner195

Kaç Gün, Ne Zaman

Kaç Gün, Ne Zaman
12 Eylül 2017 Salı 15:07

banner143
banner134
Hayatımızın her anında bir şeylerin takibini yapar dururuz. Özellikle takip ettiğimiz konular arasında özel günlerin yaşanacağı ana kaç gün kaldı? O zamana gelindiğinde neler ile karşılaşılacak bu hep bir merak konusu olmaktadır. Fakat insanoğlu olarak yaşadığımız evrende hep bir şeylerin zamanı geldiğinde kendiliğinden gerçekleştiğini ve olması gerektiği gibi bizim istemimizin dışında olduğunu kabullenemeyiz. Bu yüzden de hep acaba bu defa nasıl olacak? Çevrem bana bu anı nasıl yaşatacak? Hatırlanma oranım nasıl olacak? Doğum günümde kimler hediye alacak? Gibi bir sürü soru kalabalığının içinde kaybolur gideriz.
 
 Kurban Bayramına Kaç Gün Kaldı?
 
İşte hayatımızda rutin olarak her yıl zamanı geldiğinde heyecanla kutladığımı mübarek bayramlardan birisi kurban bayramı 2017 yılında 1 Eylül cuma günü gerçekleşecektir. Her yıl 10 geri gelen kurban bayramı her yaklaştığında özellikle çalışanların kurban bayramı tatil süresi konusunda merak ettiği tatile kaç gün kaldı bir konu olarak gündemde yerini almaktadır. 2017 kurban bayramında 9 gün tatil söylentileri tatilcilerin değişik planlar yapmasına başladığını gösteriyor. Özellikle yaz ayına denk gelen kurban bayramı güney sahillerinde güneşin ve denizin son demlerini yaşama konusunda önem arz etmektedir. Kurbanlarını kestikten sonra en güzel ve en uygun oteller seçeneklerinden yararlana tatilciler yollarda uzun kuyruklar oluşturacaktır.
 
Bu sadece kurban bayramı ile sınırlı kalmayan merak ve bekleyişler hayatımızın her anında aniden ortaya çıkan sorular olmaktadır. En yakın zaman için de yer alan özellikle bayanların yaşadığı doğum ne zaman olacak sorusu hamilelik dönemlerinin başından sonuna kadar yaşadıkları telaş ve bekleyişi oluşturmaktadır.
 
 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak?
 
Günümüzün en popüler sorusu kurban bayramı tatil süresi olmaktadır. Bu hem çalışanların hayal ettiği bir durum olurken en çok ta tatilcilere ev sahipliği yapacak tesettür oteller ve İslami otelleri gibi işletmelerin çalışanlarını ilgilendirmektedir. Çünkü Mübarek kurban bayramını icra ettikten sonra ilk akla gelen soru tatilin bitimine kaç gün var? Sorusu olmaktadır. Yapılan planlar ve yaşanacak en keyifli anları sonuna kadar yaşamak için bu sürenin en iyi şekilde değerlendirilecek zaman aralığını saptamak gerekmektedir. Bunun içinde hep sorular ve keskin cevaplar zaman aralığının başını ve sonunu belirleyen unsurlar olmaktadır.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.