banner461
banner195

Lara Koleji’nden Öğretmen Velilerine VEFA

Özel Nevşehir Lara Koleji öğretmen velilerini, 24 Kasım öğretmenler gününde de unutmadı. Yüzden fazla öğretmen velisi bulunan Lara Koleji, okulda öğrenim görmekte olan öğretmen çocuklarına karanfil ve kalem hediye ederek bunları öğretmen velilerine ulaştırdı.

Lara Koleji’nden Öğretmen Velilerine VEFA
24 Kasım 2012 Cumartesi 15:12

banner143
banner134

 Okul müdürü Ulaş İnönü tarafından anne ve babalarına verilmek üzere   kendilerine verilen hediyeleri alan öğrencilere  bu  sürpriz karşısında oldukça mutlu  oldu. Hediyelerini alan öğrenciler bu güzel jestinden dolayı okul müdürüne teşekkür ettiler.

             Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada “ Öğretmenliği çok aziz bilmeli, onu bir peygamber mesleği olarak algılamalı ve öyle değerlendirmelidir. Gerçek şu ki, millete hizmet eden insanlar arasında muallime denk bir insan göstermek mümkün değildir. Çünkü insana yapılan hizmet ve yatırım her şeyden mukaddestir. İşte bütün bunları göz önünde bulundurarak diyebiliriz ki en hayırlı insanlar hayatını başkalarına faydalı olmaya adamış öğretmenlerdir. Çünkü insanı ve toplumu inşa edecek olan onlardır. İşte bu yüzden sizler  öğretmen çocuğu olmanın avantajını yaşıyorsunuz. Sadece yılda bir gün değil her gün gayret sarf eden öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.