banner461

Nevşehir'de Adalet Ormanı İçin İlk Fidanlar Toprakla Buluşturuldu

Orman Haftası Kutlama programı çerçevesinde, Nevşehir Avanos İlçesi Kayseri yol güzergâhında bulunan “Adalet Ormanı” alanında, denetimli serbestlik tedbiri altında bulundurulan ve kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılan hükümlülerce düzenlenen fidan dikimi etkinliği düzenlendi.

banner503
Nevşehir'de Adalet Ormanı İçin İlk Fidanlar Toprakla Buluşturuldu
21 Mart 2019 Perşembe 17:05

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 21-26 Mart Orman Haftası Kutlama programı çerçevesinde, Avanos İlçesi Kayseri yol güzergâhında bulunan “Adalet Ormanı” alanında, denetimli serbestlik tedbiri altında bulundurulan ve kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılan hükümlülerce düzenlenen fidan dikimi etkinliğine katıldı.

Nevşehir Protokol üyeleri ve katılımcılar ile birlikte fidan dikimini gerçekleştiren Vali İlhami Aktaş, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederek, haftalarını kutladı.

Düzenlenen etkinliğe; Vali İlhami Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı A. Kürşat Şahin, Avanos Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın, Orman İşletme Müdürü Aykut Satırlı, Hâkimler, Savcılar, Adliye personeli, denetimli serbestlik tedbiri altında bulundurulan ve kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılan hükümlüler katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.