banner461
banner195

Nevşehir HEM’den usta öğretici duyurusu

Nevşehir Merkez Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2018-2019 eğitim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacak.

Nevşehir HEM’den usta öğretici duyurusu
15 Eylül 2018 Cumartesi 12:10

banner143
banner134

Nevşehir Merkez Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2018-2019 eğitim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacak. Başvuru işlemleri 21 Eylül 2018 tarihine kadar Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile görev almak istenilen kuruma yapılacak.
Ücretli Usta Öğretici Görevlendirmesinde Aranacak Şartlar: Görev alacağı kursun öğretim programında belirtilen eğitici şartını taşımak. Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını doldurmuş olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. Askerlikle ilişiği bulunmamak. 
f) Sağlık durumu yönünden görevini yapmasına engel bir durumu olmamak.
Müracaatlarda İstenilen Belgeler; Hangi alanda görev almak istediğini belirten dilekçe, 1 Adet Klasör, 1 Adet Fotoğraf, Adli Sicil kaydı, Sağlık Raporu, S G K Hizmet döküm Cetveli, Alanı ile ilgili diplomanın aslı ve fotokopisi, Usta Öğreticilik Sertifikası, Nüfus Cüzdan Fotokopisi. Belgeleri eksik olanların müracaatları dikkate alınmayacak.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.