banner461
banner195

Nevşehir İHH ihtiyaç sahiplerine hızır gibi yetişiyor

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği, 7 gün 24 saat şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.

Nevşehir İHH ihtiyaç sahiplerine hızır gibi yetişiyor
14 Mart 2019 Perşembe 18:06

banner143
banner134

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği, 7 gün 24 saat şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.
Bizimle birlikte aynı şehirde yaşayan, belki yoksul bir komşumuz belki yetim bir aile, kısacası mahallelinin çoğu zaman farkında olmadığı ihtiyaç sahipleri İHH Nevşehir ekipleri tarafından unutulmuyor.
İHH Nevşehir’in gönüllülerince sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy gezilerek tespit edilen ailelere başta gıda olmak üzere, giysi, ev eşyası, mobilya, beyaz eşya, çocuklar için kırtasiye malzemeleri gibi çok çeşitli yardımlar aralıksız ulaştırılarak, mağduriyetlerinin giderilmesi için yoğun çaba serf ediliyor.
Vatandaşlarımızın bağışları ile temin edilen yardımlar, vakit kaybedilmeden önceden tespiti yapılmış evlere teslim ediliyor.
Nevşehir’de önemli bir görevi ifa eden İHH gönüllüleri yaz-kış, geze-gündüz demeden mazlumların duasını alabilmek için ter döküyor.
Yıllardır, mazlum ve mağdurun umudu olan İHH, 2019 yılındaki öz verili çalışmalarıyla da umut kapısı olmaya devam ediyor.
Şayet sizler de İHH aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak isterseniz aşağıdaki numaradan İHH Nevşehir İYD Başkanı Baki Öncel’e ulaşabilirsiniz.
İrtibat: 0535 932 7125


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.