banner461
banner195

Nevşehir Paylaşım Noktası Hayırlara Vesile Olmaya Devam Ediyor.

Beşir Derneği, Nevşehir'de yaşayan 31 ihtiyaç sahibi ailelere yine Nevşehir'de bulunan Paylaşım Noktasından Ocak ayı yardımlarını gerçekleştirdi.

Nevşehir Paylaşım Noktası Hayırlara Vesile Olmaya Devam Ediyor.
07 Ocak 2019 Pazartesi 16:32

banner143
banner134

Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve Suriye’de bulunan toplam kırka yakın paylaşım noktasından her ay düzenli olarak ayni yardım yapılmaya devam ediyor. İhtiyaç sahipleri gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş paylaşım noktalarından ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. İhtiyaç sahipleri, yapılan sosyal inceleme sonucu kendilerine tanımlanan puanlar miktarınca dilediğini alıp herhangi bir ücret ödemeden gidebiliyor.

Bu kapsamda Beşir Derneği Nevşehir Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine Ocak ayı yardımları yapıldı. Sadece ambalajı açılmamış ürünleri bağış olarak kabul eden Beşir Derneği’nin, Nevşehir'deki Paylaşım Noktası’nda da söz konusu ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Nevşehir'de böyle bir sosyal marketin olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren ihtiyaç sahipleri, vesile olan herkese ve Beşir Derneği görevlilerine teşekkür etti.

NEVŞEHİR BEŞİR DERNEĞİNE ULAŞMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI

0535 354 48 79- 0532 684 73 78     

 E mail adresi: www.besir.org.tr.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.