banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş'tan 23 Nisan Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş, "Çocuklarımızın; milletimizin güven ve desteği ile her zaman başarılı olacaklarına yürekten inanıyoruz." dedi.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş'tan 23 Nisan Mesajı
22 Nisan 2016 Cuma 10:55

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında,  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı  23 Nisan 1920 tarihinin, millet egemenliğinin resmen hayata geçirildiği gün olduğunu belirten Salaş, Büyük Önder  Mustafa Kemal Atatürk'ün  23 Nisan'ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmesinin, onun bu ülkenin geleceği olan çocuklara verdiği önemin bir ifadesi olduğunu kaydetti.

Salaş: "Çocuklarımızın; yarının gençleri ve büyükleri olarak, milletimizin güven ve desteği ile her zaman başarılı olacaklarına yürekten inanıyoruz. Onların her konuda kendilerini geliştirmeleri, bilgiye, öğrenmeye, araştıran ve sorgulayabilen donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak en büyük toplumsal sorumluluğumuzdur. Gençlerimize ve çocuklarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Çocuklarımıza daha güzel, daha mutlu ve vatandaşı olmaktan her zaman gurur duyacakları bir  Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz. Çocuklarımızın da bu emanete sahip çıkarak, daha ileri ve daha yükseğe taşıyacaklarından hiç kuşkumuz yoktur.  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 96. yılını ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten duygularımla kutlar, bu özel günü bizlere armağan eden Büyük Önder  Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha minnetle, şükranla anıyoruz" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.