banner461
banner195

Ömer Döngeloğlu ve Dursun Ali Erzincanlı Nevşehir Nar Kasabasındaydı…!

Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında dün akşam Ömer Döngeloğlu ve Dursun Ali Erzincanlı ile unutulmaz bir Kutlu Doğum Programı vardı.

27 Nisan 2013 Cumartesi 13:34

banner143
Ömer Döngeloğlu ve Dursun Ali Erzincanlı Nar Kasab
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nar Belediyesi tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliğine katılmak üzere Nar kasabası, Nevşehir merkez ve çevre beldelerden Binlerce kişi adeta Nar kasabasına akın etti.

 

Nar Belediyesi tarafından düzenlenen Ömer DÖNGELOĞLU ve Dursun Ali ERZİNCANLI'nın katıldığı sohbet,ilahi,naat ve şiir esentisi programı Nar Belediyesi Kültür Merkezi yanındaki Kıl Çadırda 26 Nisan 2013 Cuma günü saat 19:30 da yapıldı. Serin havaya rağmen düğün alanı hınca hınç dolduran vatandaşlarımız düzenlenen programa büyük ilgi gösterdi.Programa Nar Belediye Başkanımız Ali Erdoğmuş un ev sahipliğinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar,AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Avanos AK Parti Merkez ilçe Başkanı Serkan Feralan, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen,Avanos Belediye Başkanı  Mustafa Körükcü,Gülşehir Belediye Başkanı  Mustafa Dursun,Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, Semerkant Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Feralan, Belediye Meclis Üyeleri , Belediye Encümen Üyeleri , Nevşehirli İşadamlarımız ve çok sayıda Narlı vatandaşlarımız katıldı.Ömer Döngeloğlu'nun sohbetleriyle hüzünlenen vatandaşlarımız Dursun Ali Erzincanlı'nın şiirleriyle yürekleri titredi. Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş yüreklerin pasını silen bu programa yoğun ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza ve Katılımcı Ömer Döngeloğlu ile Dursun Ali Erzincanlı'ya teşekkür ettiler.Daha sonra Başkan Erdoğmuş Sanatçı Erzincanlı ve Döngeloğlu na günün anlam ve önemine binayen plaketlerini takdim ettiler.

Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş Kasabanın en yaşlı büyüklerinide onutmayarak onlara plaket takdim etti.

 

Nar Belediye Başkanı Erdoğmuş ayrıca Programın ana sponsoru Erdoğmuş Depo Firması adına Değerli Babası Fatih Erdoğmuş un da elini öperek plaketini takdim ettiler.

 

Dualar için semalara kalkan ellerden Mevlaya dualar edildi unutulmaz geçen gecede herkes evlerine mutlu bir şekilde döndü.

Dev organizasyona imza atan Nar Belediye Başkanı Sayın Ali Erdoğmuş ve ekibini canı yürekten tebrik ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hawa dogan - 5 yıl önce
süper allah razi olsun