banner461
banner195

Pazaryerine 1000 Araçlık Otopark

Nevşehir Belediyesi 2014 baharından itibaren Nevşehir Pazar yerinin otopark sorununun çözümü adına önemli bir adım atacak.

Pazaryerine 1000 Araçlık Otopark
16 Kasım 2013 Cumartesi 10:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi 2014 baharından itibaren Nevşehir Pazar yerinin otopark sorununun çözümü adına önemli bir adım atacak.

Ülkemizin en modern pazaryerini ilimize kazandıran Nevşehir belediyesi pazaryerinde yaşanan bazı sorunları geçen 1 yıllık süre içerisinde daha iyi görmeye başladı. Ortaya çıkan sorunların bertarafı için çalışmalarını sürdüren Nevşehir belediyesi pazaryerinin en büyük sorunlarından biri olan otopark sorununun çözümü için 2014 baharından itibaren yeni çalışma başlatacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver, Eski Nesteks arazisinin büyük bir bölümünün yakın zamanda Nevşehir belediyesi mülkiyetine geçeceğini, söz konusu alanın pazaryerine bakan bölümünde önümüzdeki yıl bahar aylarından itibaren başlatılacak çalışma ile 1000 araçlık bir otopark inşa edileceğini belirtti.

Bu çalışmanın tamamlanması ile pazaryerinde ortaya çıkan otopark sorununun da ortadan kaldırılacağını kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Pazaryeri ile ilgili sorunların çözülmeye devam edileceğini de sözlerine ekledi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 4 yıl önce
Pazaryeri dokuluyor sen otopark derdine dustun sehir merkezinde metinler marketinin orada yureyecek alan yok sen daha otopark tan nasil sermaye kaldiririm onun derdindesin yaziklar olsun...
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
otopark bölünüp yukarı tarafı tavukçuya kiraya verilirse kapalı otoparkın araç kapasitesinin azalacağı ortada. yukarıdan giriş şimdiki yerden araç çıkışı verilseydi çok kullanışlı olurdu ama işler olması gerektiği gibi yapılmıyor.
Avatar
kaldırım - 4 yıl önce
yaya kaldırımları araçlar ve işyerlerinin özel malları ile işgal edilmiş, yürüyüş yolları otopark olmuş sen hala bahardan bahsediyon sayın başkan. baharın sonbahar olabilir.
Avatar
.... ???? - 4 yıl önce @...
ismini vermeden sacmalayan arkadaşım. sen şehre nerenle bakıyorsun, memleket memleket oldu ya sen uzaydan mı indin eskiyi düşünde konuş nankör olmaaaa....
Avatar
S.D.T - 4 yıl önce
şu bahsettiğin sermayeyi bizede söylede bilelim ... nokta arkadaşım . pazar yerinde dökülen yerleride söyle en azından senin gördüğün milletin görmediği yer neresi bilelim . sırf laf olsun diye yorum yazmayalım lütfen . zamanında metinlerin önü diye bahsettin yerde yürüyüş alanı beterin beteriydi şuan olabi,lecek en üst düzeyde ve hastanenin yerine yapılan iş merkezi şle yeni belediye binasının bitimine yakın emin oıl orda gerekli kaldırım ve yol çalışması yapılacaktır. yani bu demek oluyorki başkanın sermayesi felan yok ortada bir sermaye varsa o da sizin gibi yalan dolan iftiranın bitmeyen sermayesidir. saygılar.
Avatar
kim - 4 yıl önce
şehrin otopark sorununu çöz, trafik sorunu var onu çöz , kale çevresi perişan görünüyor onu çöz,karayollarının orayı çöz,her taraf problem onu çöz, kat tapusu problemini çöz,
Avatar
memur - 4 yıl önce
çok para harcandı ama istenilen düzeyde bir pazar yeri değil. yap boz hasanımın işleri.
demek ki proje eksikliğinden olmalı.vizyonu geniş belediye başkanları lazım.
Avatar
ceto - 4 yıl önce
memur kardeş sen koy adaylıgını..bide seni görek..