banner461
banner195

Sevgililer Gününün Şık Hediyeleri Kanvas Tablolar

Sevgililer günü Şubat ayının 14. günü kutlanıyor ancak çiftler hediye almaya çok öncesinden başlıyorlar. İşte sevgililer günü hediyeleri için en şık kanvas tablolar burada.

Sevgililer Gününün Şık Hediyeleri Kanvas Tablolar
06 Şubat 2017 Pazartesi 18:39

banner143
banner134
Sevgililer günü Şubat ayının 14. günü kutlanıyor ancak çiftler hediye almaya çok öncesinden başlıyorlar. İşte sevgililer günü hediyeleri için en şık kanvas tablolar burada.

Kanvas tablolar sevgililer günü hediyeleri arasında yerini alırken son dönemin en şık hediyeleri arasında gösteriliyor. Bu sebeple de birçok kişi bu özel günde hediye seçimlerini kanvas tablolar arasından gerçekleştiriyor.

Sevilen bir kişiye hediye almak o kişiye verilen değeri en iyi şekilde gösterirken kişiler bazen çok romantik ve manevi değeri yüksek hediyeler seçebiliyor. Bu tarz hediyeler her zaman daha unutulmaz olurken kanvas tablo seçimleri de bu hediyeler arasında ki yerini alıyor. Genel olarak çiftler birbirleri için kanvas tablolar arasından bir seçim yaparak hediye alırlarken bu seçimlerini tabloda yer alan resmin güzelliğine göre gerçekleştirmiyorlar. Seçilen resimler çiftler için en anlamlı figürlerden ya da resimlerden oluşuyor.

Şık ve Romantik Kanvas Tablolar
Sevgililer günü Şubat ayının 14. günü kutlanırken çiftler birbirleri için hediye almaya çok öncesinden başlıyorlar. Bu doğrultuda kanvas tabloları alacak olan kişiler de internet sitesine girerek araştırmalara başlıyor. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda hem şık hem de çok romantik tablolar bulunabiliyor. Bu aşamada kişilerin seçimlerini yaparak dikkat etmesi gereken en önemli etmen tabloların kişilerin zihninde oluşturduğu anılar oluyor. Eğer çiftler geçirdikleri çok özel ve unutulmaz anları hatırlatan bir tablo seçerlerse bu tablolar kişileri sürekli o güne geri götürebiliyor. Böylece de sevgililer günü hediyeleri arasından en romantik olanlardan birisi seçilmiş oluyor.

(Aşkınızı, duvarlarınızı süsleyecek dekoratif bir tabloda ölümsüzleştirmek ister misiniz? O halde bu buldumbuldum.com’dankanvas tablo almak tam size göre)

Kanvas Tabloların Taşınma Problemi
Kanvas tablolardan birisini seçecek olan kişiler genel olarak tabloların taşınması ve hediye olarak sevdikleri kişilere sunulması konusunda endişe duyuyorlar. Ancak bu endişeleri internetten verilen siparişler ile birlikte ortadan kalkıyor. İnternet üzerinden sipariş veren kişiler siparişlerde adres bilgilerini girdikten sonra tablolar bu adreslere kargo ile teslim ediliyor. Site tarafından tabloların kargo aşamasında herhangi bir zarar görmeyeceği taahhüt edilirken kişiler bu doğrultuda tamamen sağlam bir şekilde tablolarını teslim alıyorlar. Eğer tablolar alındığında kişiler istemedikleri bir durum ile karşılaşırlarsa rahatlıkla siteye geri gönderme şansı oluyor. İsterlerse ödedikleri ücretler geri iade edilirken isterlerse yerine farklı bir ürün de satın alabiliyorlar.

İstenilen Her Ebatta Tablo Siparişi
Tabloların üzerinde yer alan resimler kadar ebatları da büyük önem taşıyor. Genel olarak koyulacağı duvara uyum sağlaması için kişilerin ebatları istedikleri gibi ayarlaması gerekiyor. Mağazalardan tabloları alacak olan kişiler genel olarak bu ayarlamaları gerçekleştiremiyorlar. Ancak internet üzerinden sipariş verilirken kanvas tablo alacak olan kişiler rahatlıkla tabloların istenilen boyutlarda olmasını talep edebiliyor. Bu talepleri doğrultusunda kişilerin tamamen istedikleri ebatlarda tuallere baskı işlemi uygulanıyor ve tamamen uyumlu bir kanvas tablo ortaya çıkıyor. Sonrasında bu tabloları kişiler sevgililer gününde sevdikleri kişilere sunarken hiçbir aksaklık yaşamamış oluyorlar.

Kredi Kartına Taksit İle Kanvas Tablo Alımı
Kanvas tabloları alacak olan kişiler bazı mağazalarda taksit imkânı bulamıyorlar. Taksit imkânı sunulsa dahi genel olarak kişiler en fazla 6 taksit yaptırma imkânı buluyorlar. Bu doğrultuda internet sitesinde sunulan 9 taksit imkânı sitenin mağazalardan bir adım öne geçmesini sağlıyor. Buna ek olarak site üzerinde yer alan fiyatlar her zaman mağazaların daha altında oluyor. Genel olarak mağazaların ek harcamaları sitelere göre çok fazla olduğundan bu giderlerin tamamı ürünlere yansıyor. Sevgililer günü hediyeleri alacak olan kişiler mağazaları tercih ettiklerinde her zaman daha yüksek bedeller ödüyor ve düşük taksit imkânı ile karşılaşıyorlar. Ancak siteden yapılan alışverişlerde hiçbir sorun yaşanmadan çok ekonomik bir biçimde tablolar satın alınabiliyor.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.