banner461
banner195

Yeni Hizmet Binası 2015’e Kaldı

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasının özellikle atölye çalışmaları için yetersiz olduğu belirtildi.

 Yeni Hizmet Binası 2015’e Kaldı
08 Ocak 2015 Perşembe 14:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasının özellikle atölye çalışmaları için yetersiz olduğu belirtildi.

Kış aylarında kursiyerler açısından da olumsuzlukları beraberinde getiren merkez binasının konumunun şu an için değiştirilmesinin mümkün görünmediğini söyleyen Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Yetkilileri, merkez faaliyetlerinin merkez bina dışında köylerde, kasabalarda, mahallelerde yapılmasının da öngörüldüğünü dile getirdi.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasının atölye çalışmaları için elverişli olmadığını söyleyen Yetkililer, Kamu kurum ve kuruluşları, Belediyeler, Muhtarlıklar, Kuran Kursları ve Okullarda halk eğitim kurslarının açılabildiğini, vatandaşların talep etmeleri doğrultusunda merkez binasının dışında da kursların açılabildiğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 4 yıl önce
Hemen üstünüzde eski SGK Hastanesi boş duruyo hemen yeni yapalım diye devletin kaynaklarını boş harcama n allah sorar evine su bardağı almak için 10 tane market gezenler devletin parasımıda öyle harcayın
Avatar
parkeci - 4 yıl önce
devletin parası deniz yapın 10 yıl sonra küçük geliyor dersizniz.