banner461

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlandı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş,Özyayla Köyü İlkokulunda düzenlenen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı İlköğretim Haftası Kutlama programına katıldı.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlandı
16 Eylül 2019 Pazartesi 14:21

banner143
banner134

İlköğretim Haftası Kutlama programı;okul girişinde okul öncesi öğrencileri tarafından Vali İlhami Aktaş ve protokolün çiçeklerle karşılanması ile başladı veSaygı Duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.

Öğrenciler adına bir öğrencinin konuşması ile devam eden program, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının akabinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Vali İlhami Aktaş konuşmalarınıyaptılar.

Vali İlhami Aktaş yaptığı konuşmasında;2019-2020 eğitim - öğretim yılının başarılı bir dönem şeklinde geçmesi dileğinde bulundu ve tüm yönetici,öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim haftası dolayısıyla başarılar diledi.

Şiirlerin okunmasının ardından Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile program devam etti. Daha sonra, Özyayla İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, 1. Sınıf öğrencilerini “Hoş geldin” çiçeği ile karşıladı.

1. Sınıfların Dersliklerini ziyaret ederek,okul sıralarına oturanVali Aktaş ve protokol, onlarla birsüre sohbet etti ve başarılar diledi.

Kutlama programına; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir,daire müdürleri, Milli Eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri, okul müdürleri, Sendika temsilcileriile öğrenciler ve velileri katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.