banner461
banner195

Acıgöl'de Okul ve çevresinde alınacak tedbirler masaya yatırıldı

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının 2. döneminde okullarda ve çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri Acıgöl Kaymakamı İsmail Erdoğan’ın Başkanlığında yapılan Okul Güvenliği Toplantısında ele alındı.

Acıgöl'de Okul ve çevresinde alınacak tedbirler masaya yatırıldı
12 Şubat 2019 Salı 12:27

banner143
banner134

Kaymakamlık Konferans Salonunda  düzenlenen toplantıya Kaymakam İsmail Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Ercüment Uyan, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Tan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı, okul müdürleri, muhtarlar, okul aile birliği üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve oda başkanları ile şoförler odası okul servis temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam, okullar ve çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri ile ilgili toplantı yapmaktaki amaçlarının 2018-2019 eğitim-öğretim yılının 2. Döneminde bütün okullarımızda güven ortamı sağlanarak, okul ve çevresinde alınacak güvenlik tedbirleri, okul servis araçlarının güvenliği ve sürücülerinin güvenilirliği, okulların hijyen ve güvenilirliği, okulların kamera sayıları ve sistem güvenliği, okul çevresindeki risk arz eden kişilerin ve yapıların ilgili kurum ve görevlilerce kontrol edilerek, bu hususta sorumluluğu bulunan kurum ve birimlerin görev ve sorumluluklarını titizlikle yerine getirmeleri hususunda talimatlar verdi. Bağımlılıkla mücadele konuları ile ilgili yapılan çalışmalar ve alınması gereken tedbirler hakkında görüşüldü.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.