banner461

Avanos Kaymakamı Öner'den Topaklı ve Sarılar Köylerine Ziyaret

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Avanos İlçesine bağlı Topaklı ve Sarılar Köylerinde bulunan İlkokul Öğrencilerini Ziyaret etti.

banner503
Avanos Kaymakamı Öner'den Topaklı ve Sarılar Köylerine Ziyaret
13 Şubat 2020 Perşembe 16:02

banner143
banner134

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Avanos İlçesine bağlı Topaklı ve Sarılar Köylerinde bulunan İlkokul Öğrencilerini Ziyaret etti.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Sarılar köyüne yaptığı Ziyarette;

Avanos Kaymakamı Olgun Öner  ve beraberinde Avanos Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Burcu Peksarı ile birlikte Sarılar İlkokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Olgun Öner'i Köy Muhtarı Halil Can ve okul idarecileri karşıladı.

Okul yönetimi ile bir süre görüşüp istek ve talepleri dinleyen Kaymakam Öner sonrasında sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrencilere sorular sorup derslerine ortak olan Kaymakam Öner ziyaret sırasında hayırsever bir firma tarafından öğrencilere verilmek üzere gönderilen hediyeleri öğrencilere dağıttı.

Eğitim öğretim yılı içerisinde öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyen Kaymakam Öner sonrasında okuldan ayrıldı.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Topaklı köyüne yaptığı Ziyarette;

Avanos Kaymakamı Olgun Öner ve beraberinde Avanos Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Burcu Peksarı ile birlikte Topaklı İlkokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Olgun Öner'i Köy Muhtarı Kamelta Atıl ve okul yönetimi karşıladı.

Okul müdüründen okul hakkında bilgi alan Kaymakam bir dizi incelemelerde bulunduktan sonra istek ve talepleri dinledi.

Sonrasında sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Öner Öğrencilere sorular sorup derslerine ortak oldu. Ziyaret sırasında hayırsever bir firma tarafından öğrencilere verilmek üzere gönderilen hediyeleri öğrencilere dağıtan Kaymakam Öner öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Ziyarette öğrencilerle fotoğraf çektiren Kaymakam Öner eğitim öğretim yılı içerisinde öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek sonrasında okuldan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.