banner461

Belediye Başkanı Rasim Arı'dan dikkat çeken açıklamalar...

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, "Benim için en onurlu şey, “Halkın belediye başkanı” olarak algılanmamdır. Çok şükür şu 1,5 yılda bunu başarmış olmak benim için dünyalar kadar değerlidir. Lafla sözle değil, Biz kentin geleceğine yönelik projelerimizle konuşacağız" dedi.

banner15
Belediye Başkanı Rasim Arı'dan dikkat çeken açıklamalar...
23 Ekim 2020 Cuma 21:52

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, "Benim için en onurlu şey, “Tüm halkın, tüm Nevşehir'in belediye başkanı” olarak algılanmamdır. Çok şükür geride bıraktığımız şu 1,5 yılda bunu başarmış olmak benim için dünyalar kadar değerlidir. Lafla sözle değil, Biz kentin geleceğine yönelik projelerimizle konuşacağız. Bize hemşehrilerimin duaları bir Allah razı olsun demeleri yeter. Niyet Hayr Akibet Hayr..." dedi.

Arı; "Tırnaklarımla kazıyarak geldim bu günlere"

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı; "Ben hiçbir şeyim herşey vatandaşdır, halkımızdır... Eğer onlar oy vermeseydi, ben Allâme-i Cihan olsam dahi burda belediye başkanı olamazdım. Kaldı ki, ben Anadolu'nun fakir bir köyünden fakir bir ailenin çocuğu olarak çıkmışım gelmişim, Nevşehir'in belediye başkanı olmuşum. Hala köyde çiftçilikle uğraşan bir annenin babanın evladıyım. Başka bir söze gerek varmı?" ifadelerini kullandı.

İşte yeni trend bir video da Belediye Başkanı Rasim Arı'dan... 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.