banner461

Esnafın Yanında Olan Başkan Çiftci Öğrencinin de Yanında

Her koşulda vatandaşın yanında olan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci yine örnek bir davranış daha sergiledi.

banner503
Esnafın Yanında Olan Başkan Çiftci Öğrencinin de Yanında
17 Eylül 2020 Perşembe 09:46

banner143
banner134

Her koşulda vatandaşın yanında olan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci örnek bir davranış daha sergiledi. Koronavirüs salgını sürecinde vatandaşın ekonomik ve sosyal anlamda her zaman yanında olduğunu hissettiren Başkan Çiftci, esnafa kira desteği yapan nadir belediyelere öncülük yaparken, şimdi de öğrencilere uzaktan eğitim için destek veriyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yüz yüze eğitim başlayana dek sürdüreceği uzaktan eğitim ve canlı dersler için, evinde internet ve televizyonu olmayan ailelere destek için harekete geçen Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci,  müjdeyi şu sözlerle duyurdu;

Dostlar malum okullarımız açılacak. Ancak uzaktan eğitim devam edecek. Milli Eğitim Müdürlüğümüzle yapacağımız ortak çalışma ile evinde televizyon olmayan, internet sıkıntısı çeken çocuklarımıza, ailelerimize destek olacağız. Uzaktan eğitime ulaşamayan evladımız kalmayacak. Ancak ne olur kimse kötüye kullanmasın, Gülşehir Belediyesi olarak sonuna kadar öğrencilerimizin ve eğitimcilerimizin yanındayız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.