banner461

İleri düzeyde sosyal girişimcilik semineri düzenlendi

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği ile "Değerli Öğretmenim" projesi kapsamında "İleri Düzeyde Sosyal Girişimcilik" semineri verildi.

banner503
İleri düzeyde sosyal girişimcilik semineri düzenlendi
10 Eylül 2019 Salı 10:29

banner143
banner134

Ahiler Kalkınma Ajansı Konferans Salonu'nda gerçekleşen eğitim beş gün boyunca sürdü. İleri Düzeyde Sosyal Girişimcilik" seminerine 504, il merkezinde ve ilçelerde çalışan eğitim yöneticisi ve öğretmen katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, eğitimin gerçekleştirilmesine yönelik memnuniyetini dile getirerek katkılarından dolayı Anadolu Vakfı yöneticilerine teşekkür etti.

Beş gün boyunca devam eden eğitimlerde; İleri Düzey Sosyal Girişimcilik İçerik, Literatür Tanımlar, Farklar, Sosyal İnovasyon, Tarihte Sosyal Girişimciler, Bizim Tarihimizde Sosyal Girişimciler, Günümüzde Sosyal Girişimciler, Ülkemizde Sosyal Girişim Örnekleri, Sosyal Girişimciliğin Faydaları, Sosyal Girişimciliğin Yasal Çerçevesi, Takım Çalışması Nedir, Nasıl Gerçekleştirilir?, Sorun Analizi Nedir, Nasıl Yapılır, Proje Gruplarının ve Proje Fikirlerinin Oluşturulması ve Sunulması konularında eğitim yöneticilerini bilgilendirdi.

Eğitim semineri, katılımcılara "Katılım Belgesi" verilmesinin ardından sona erdi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.