banner461

Kızılaydan İŞKUR’a Ziyaret

Kızılay yönetim kurulu başkanı Ercan Civelek ve yönetim kurulu üyeleri,kadın kolları ve gençlik kolları  Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık BARATA’yı makamında ziyaret etti.

banner15
Kızılaydan İŞKUR’a Ziyaret
22 Şubat 2019 Cuma 19:40

banner143
banner134

Türk Kızılay’ının hizmetlerinin  Türkiye ile sınırlı kalmadığı , dünyanın her yerinde doğal afetler  başta olmak üzere mağdur olan, dili, dini, rengi ve ırkı ne olursa olsun tüm insanlığı içerisine alan bir düzeyde yürütüldüğü ve bu yardım ağının her geçen gün daha üst bir seviyeye çıkarılmakta olduğunu ifade eden İŞKUR İl Müdürü BARATA İŞKUR olarak Kızılay’ın bu insani çalışmalarında ellerinden gelen her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını söyledi.

İŞKUR ve Kızılay arasında yürütülmesi düşünülen ortak projeler hakkında görüş alış verişinde bulunan ekip,  bir çok ortak payda da buluştuklarını dile getirdiler.

İl Müdürü BARATA , ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan CİVELEK ve yönetim kurulu üyelerine  teşekkür etti. Türk Kızılay Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Civelek de  İŞKUR ile birlikte ortak bir projede yer almaktan büyük mutluluk duyacağını dile getirerek kendilerini kabulünden dolayı BARATA’ya teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.