banner461
banner195

Köy Muhtarları İle Toplantı Düzenlendi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında, İlimiz köy muhtarları ile toplantı yapıldı.

Köy Muhtarları İle Toplantı Düzenlendi
05 Haziran 2018 Salı 16:57

banner143
banner134

Kapadokya Lodge Otel’de düzenlenen toplantıya; Vali İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İlçe Kaymakamları, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Genel Sekreteri Savaş Benli, Devlet Su İşleri  (DSİ) 12. Bölge Müdürlüğü ile Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) yetkilileri ve İlimiz köy muhtarları katıldı.
Toplantıda Vali Aktaş, Ramazan Ayı münasebetiylemuhtarlarla bir araya geldiklerini, bu vesileylede muhtarlarıntaleplerini, köylerin durumu ile ilgili konuları görüşerek,  etkin bir çözüm üretmeye çalıştıklarını, bu kapsamda köylere hizmetlerin artarak devam edeceğini belirterek, programa katılan tüm muhtarların Ramazan Aylarını tebrik etti.
Konuşmasının ardından muhtarlarla bilgi alış verişinde bulunuldu. İstek ve talepler ele alındı. 
Daha sonra Devlet Su İşleri  (DSİ) 12. Bölge Müdürlüğü ile Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) yetkilileri tarafından köylere götürülen hizmetler hakkında bilgilendirme sunusu yapıldı.
Toplantının sonunda söz alan köy muhtarları da yapılan çalışmalar ve düzenlenen program için Vali Aktaş’a teşekkür ettiler.
Akabinde ise iftar programına geçildi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.