banner461

Lütfen Uyarıları Dikkate Alıp Tedbirlere Uyalım!

Nevşehir'de kendini bilmez bazı sorumsuz şahıslar koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, parklarda çekilen güvenlik şeritlerini kopartarak banklarda oturmaya, toplu olarak bir araya gelmeye devam ediyor.

banner503
Lütfen Uyarıları Dikkate Alıp Tedbirlere Uyalım!
08 Nisan 2020 Çarşamba 18:21

banner143
banner134

Nevşehir’de koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, park ve yeşil alanlardaki kamelya, bank ve oturma grupları kaldırılarak, çocuk oyun alanlarının etrafı girişlerin engellenmesi amacıyla şeritle kapatılmıştı.

Buna rağmen kendini bilmez bazı sorumsuz şahıslar koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, parklarda çekilen güvenlik şeritlerini kopartarak banklarda oturmaya, toplu olarak bir araya gelmeye devam ediyor.

Lütfen Uyarıları Dikkate Alıp Tedbirlere Uyalım, Zorunlu Olmadıkça Evden Çıkmayalım!

İşte en son bugün Sümer Mahallesi Nihat Arayan Sokak üzerindeki Şehit Uzman Çavuş Emre Türkmen parkı ile 350 Evler mahallesindeki Hasan Emmi Türbesi bahçesindeki oturma alanlarında bulunan kamelya ve banklarda vatandaşın bir araya gelmemesi için Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından çekilen güvenlik şeritleri maalesef koparıldı.

Lütfen evde Kal Nevşehir...

FİB Haber Merkezi olarak tüm Nevşehir halkımızı uyarıyoruz, bu mücadele hepimizin mücadelesidir. Lütfen alınan tedbirlere yapılan uyarılara uyalım.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.