banner461

NESİAD’dan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont ve Bot Yardımı

Nevşehir Sanayici ve İş inşaları Derneği (NESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ERTAŞ ve yönetim kurulu üyeleri Arif Öbekli, Samet Kafalı ve Hamdi Dinler Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'i makamında ziyaret etti.

banner503
NESİAD’dan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont ve Bot Yardımı
21 Ekim 2019 Pazartesi 16:27

banner143
banner134

NESİAD tarafından il genelinde ihtiyaç sahibi 200 öğrenciye kışlık bot yardımında bulunmak için Milli Eğitim Müdürlüğü İle irtibata geçti. Görüşme sonrası alınan liste ile kışlık botlar il genelinde ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

NESİAD Başkanı ERTAŞ, Geçen sene başlattığımız bu yardım seferberliğine üyelerimizin desteği ile bu senede devam ediyor. Bu sene 200 öğrencimize ulaşıyor olabilmek bizim için çok önemli. Öğrencilerimizin soğuk hava şartlarından bir nebzede olsa yardımcı olabilmek insana geleceğe dair umut vermektedir.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'de, NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa ERTAŞ ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden ve eğitime yaptıkları katkılarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.