banner461

Nevşehir Belediyesinden Etkili Sosyal Medya Kampanyası

Nevşehir Belediyesi’nin sosyal medya aracılığıyla başlattığı kitap kampanyası sürüyor.

Nevşehir Belediyesinden Etkili Sosyal Medya Kampanyası
25 Haziran 2019 Salı 19:57

banner143
banner134

Her geçen hafta ilginin daha arttığı kampanya çerçevesinde bu hafta Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı tarafından 10 şanslı takipçiye Cengiz Aytmatov’un “Gün Olur Asra Bedel” adlı kitabı hediye edildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın göreve gelmesinin ardından kitap okumanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın önemine dikkat çekmek amacıyla başlattığı ‘Rasim Başkandan Her Hafta İmzalı Kitap’ kampanyası ile Nevşehir Belediyesi’nin twitter adresini takip eden Türkiye’nin dört bir yanındaki kitapseverlere ünlü yazarların başucu kitapları hediye ediliyor. Belediyenin twitter adresinden bu hafta kampanya ile ilgili paylaştığı görseli kendi hesabından paylaşan yüzlerce kişi arasından kura ile belirlenen 10 şanslı takipçiye Cengiz Aytmatov’un “Gün Olur Asra Bedel” adlı kitabı kargo yoluyla gönderildi.

Şanslı takipçilerin büyük zevkle okuyacakları kitaplar arasına notlar yazarak imzalayan Belediye Başkanı Rasim Arı, kampanyaya gösterilen ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Özellikle gençlerin kitap okuma alışkanlığı edinmeleri için böyle bir kampanya başlattığını ve kampanyaya sadece Nevşehir’den değil Türkiye’nin birçok ilinden her yaş grubundan kişilerin katıldığını belirten Arı: “Şehrimizi ve ülkemizi arzuladığımız seviyeye taşıyabilmemiz için gençlerimizin çok okuyarak kendilerini geliştirmesi gerekiyor. Bu yolda onlara destek olabilmek için Türk edebiyatının ünlü yazarlarının başucu kitaplarını onlara hediye ediyoruz. Kampanyaya her geçen gün artan ilgi beni çok mutlu ediyor” dedi.

Bu arada ünlü yazar Vehbi Vakkasoğlu’da, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı okuma teşvik etmesinden dolayı kutladı. Arı’ya “Bir Destandır Çanakkale” kitabını imzalayarak hediye eden Vakkasoğlu, Arı’nın bu çalışmasının tüm Türkiye’ye örnek olmasını diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.