banner461

Nevşehir TÜGVA’dan Vali Aktaş'a Ziyaret

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan'ı kabul etti.

banner503
Nevşehir TÜGVA’dan Vali Aktaş'a Ziyaret
14 Mayıs 2019 Salı 19:32

banner143
banner134

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya, TÜGVA’nın ilimizdeki faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Vali İlhami Aktaş’a bilgiler vererek, kendini ve yönetimini kabullerinden dolayı da teşekkürlerini iletti.

TÜGVA Nevşehir Başkanı Oğuzhan Alkan ise ziyarette, gençlere yönelik yürütülen projelerin detaylarını anlattı ve “Ülkemizin geleceği gençlerin milli ve manevi yönden gelişmeleri için yapılan çalışmalara verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür eden Vali Aktaş, İstişare Kurulu Başkanı Sertkaya ve Üyeleri ile TÜGVA İl Temsilcisi Alkan'ın Ramazan aylarını tebrik etti.

Günün anısına İstişare Kurulu Başkanı Sertkaya tarafından Vali Aktaş’a TÜGVA’nın logosu olan Rahle ve Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Ziyarette; TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Murat Asiltürk, Behçet Alkan, Serdar Vural Uygun, Oğuzhan Köylü, Hüseyin Karatut ve Fatih Sürmeli de bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.