banner461

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Ürgüp'te!...

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, esnaflarla buluşmaya ve taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor…

banner15
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Ürgüp'te!...
29 Ocak 2019 Salı 16:17

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, esnaflarla buluşmaya ve talepleriniyerinde dinlemeye devam ediyor…  Ürgüp İlçesi ziyaretlerinde; Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği (KAPHİB) Müdürü Levent Ak eşlik etti.

Vali İlhami Aktaş, ilk olarak Ürgüp İlçesinde bulunan Rock Valley Tourism ve Travel Acente sahibi Atacan Bedir’i iş yerinde ziyaret etti.

Esnaf ziyaretleri kapsamında Kapadokya’nın en önemli turizm yerlerinden biri olan ve Ürgüp İlçesinde bulunan Rock Valley Tourism ve Travel Acente sahibi Atacan Bedir’i iş yerinde ziyaret eden Vali Aktaş,işletmenin durumu hakkında bilgiler alarak, Kapadokya turizmi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Acente sahibi Bedir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

Daha sonra Mustafapaşa Köyü ziyaretlerinde ise; Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ile Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği (KAPHİB) Müdürü Levent Ak eşlik ederken, Mustafapaşa Köyü Muhtarı Gültekin Kan da hazır bulundu.

Mustafapaşa Köy Konağı ve kahvelerinde bir süre vatandaşları dinleyen Vali Aktaş, köy halkı ile sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi. Köylü vatandaşlarisekendilerini köylerinde görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler.

Ardından Mustafapaşa Köyü Muhtarlığını ziyaret eden Vali Aktaş, Muhtar Gültekin Kan’danMustafapaşa Köyü’nün genel durumu hakkında bilgiler alarak, istek ve taleplerini dinledi.

Muhtar Kan ise kendilerini Mustafapaşa Köyü’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Ziyaretlerinin akabinde Mustafapaşa – Ayvalı Köyleri arasında bulunan Termal Su Kaynağı alanında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca, termal alanda bulunan arıcılık yapan bir çiftçi ile de görüşen Vali Aktaş, arıcılık faaliyetleri ile ilgili bir süre sohbet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.