banner461

Nevşehir’e İkinci Gururu Doğa Tohumculuk Yaşattı

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasına göre 2019 yılı sonuçlarını açıkladı.

banner503
Nevşehir’e İkinci Gururu Doğa Tohumculuk Yaşattı
13 Ağustos 2020 Perşembe 13:54

banner143
banner134

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasına göre 2019 yılı sonuçlarını açıkladı. Açıklanan sonuçlar hakkında değerlendirmede bulunarak Doğa Tohumculuk Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi büyük başarısından dolayı tebrik eden Parmaksız:

“Daha önce Nevsac Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti.’nin ISO’nun ilk 500 sanayi kuruluşunu gösteren “Türkiye’nin İlk 500 Sanayi Kuruluşu” listesinde yer alması ile büyük bir gurur yaşamıştık. Bugün ise Doğa Tohumculuk Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş başarılı çalışmalarının neticesini alarak ISO tarafından her yıl hazırlanan “İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesine 479. sıradan girmeyi başararak Nevşehir için gurur kaynağı olmuştur. Üretimle ekonomiyi güçlendirmek ve katmadeğer sağlamak için çalışan Doğa Tohumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Karahan başta olmak üzere bu başarıda emek ve pay sahibi herkesi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Bizde FİB Haber Merkezi olarak Doğa Tohumculuk Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi tebrik ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.