banner461

NTB, “TÜRİB, Olağan Genel Kuruluna” katıldı

Nevşehir Ticaret Borsası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleşen Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Olağan Genel Kuruluna katıldı.

banner503
NTB, “TÜRİB, Olağan Genel Kuruluna” katıldı
13 Aralık 2019 Cuma 17:35

banner143
banner134

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, borsa başkanları ile TOBB İkiz Kulelerde bir araya geldi. Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen, Aracılık Sistemi İstişare Toplantısı’na katılan Hisarcıklıoğlu, TOBB’a bağlı ticaret borsalarının başkanları ile ürün ihtisas borsasına ilişkin bilgilendirme ve değerlendirmede bulundu.​

Ortağı ve Acentesi olduğumuz ,Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) “Olağan Genel Kurulu” TOBB İkiz Kulelerde gerçekleştirilen toplantıya Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Yüksel ve Nevşehir Ticaret Borsası  TÜRİB Sorumlusu, Mehmet Aydın temsil etti.

Toplantının devamında TOBB Başkanı M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nun Başkanlığında bütün Borsaların Başkan ve Genel Sekreterlerinin iştiraki ile gerçekleştirilen, Yönetim Kurulu Üyemiz Ziya Yüksel’inde  katılım sağladığı “Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nda Aracılık Sistemi İstişaresi” konulu toplantı gerçekleştirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.