banner461

Öner Bozca ve Göynük köylerindeydi

Avanos Kaymakamı Olgun Öenir köy ziyaretleri ve denetimleri kapsamında beraberindeki daire amirleri ile birlikte Bozca ve Göynük Köyünü ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Öner Bozca ve Göynük köylerindeydi
11 Ekim 2019 Cuma 11:56

banner143
banner134

Bozca Köyü ziyaretinde Kaymakam Olgun Öner’i köy muhtarı Bayram Kızmaz ve köy halkı karşıladı. İlk olarak köyde yaşayan vatandaşlarla muhtarlık binasında bir araya gelen Kaymakam halkın istek ve sorunlarını dinledi. Köyün sorunları ve talepleri ile ilgili kurum amirine konuyla alakalı olarak gerekli talimatlarını verdi. Ardından Köyde bulunan Bozca İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam öğrencilerle yakından ilgilenerek okul yönetiminin istek ve taleplerini dinledi ayrıca köyde yapımına devam edilen düğün salonu hakkında muhtardan bilgi alan Kaymakam sonrasında köyden ayrıldı.

Daha sonra Göynük Köyünü ziyaret eden Kaymakam Öner, burada Köy Muhtar İhsan Eron ve köy halkı tarafından karşılandı. Köyde bulunan kahvehanede Göynüklülerle bir araya gelen Kaymakam vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Ardından köyde bulunan İlkokul ile Ortaokulu ziyaret eden Kaymakam sınıfları gezerek öğrencilerle ilgilendi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.