banner461

Suvermez Eski Belediye Başkanı Hacı Himmet Ertaş Vefat Etti

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez Köyü eski belediye başkanı (Kırık Çıkıkcı) Hacı Himmet Ertaş (94) vefat etti.

banner503
Suvermez Eski Belediye Başkanı Hacı Himmet Ertaş Vefat Etti
12 Şubat 2019 Salı 10:05

banner143
banner134

Nevşehirli İş Adamlarından Aziz Ertaş’ın Dedesi, Suvermez Köyü eski belediye başkanı (Kırık Çıkıkcı) ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasının ilk üyesi Hacı Himmet Ertaş (94) vefat etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Mütakiben Suvermez Baba Hİmmet Camiinden kalkacaktır.

Suvermezli Değerli Büyüğümüz Bir Dönem Suvermez Belediye Başkanlığı Ve İki Dönem Muhtarlık Görevi Yapan Ayrıca Babadan Oğula Devam Eden "Sınıkcı" Hacı Hümmet Ertaş Sadece Derinkuyu ve Suvermez değil tüm Nevşehirlilerin büyük sevgisine mazhar olmuştu. Değerli büyüğümüz Hacı Himmet Ertaş'a Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. 

FİB Haber.com ailesi olarak; Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, ERTAŞ Ailesinede başsağlığı ve taziyelerimizi iletiyoruz. Mekanı Cennet olsun.

Allah Rahmet Eylesin. 

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ "Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156) 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.