banner461

TESK Başkanı Palandöken, NESOB Başkanlığını Ziyaret Etti

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu(TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı (NESOB) nı ziyaret ederek Birlik Başkanı  Mehmet Pınarbaşı ile bir süre görüştü.

banner503
TESK Başkanı Palandöken, NESOB Başkanlığını Ziyaret Etti
20 Mart 2019 Çarşamba 13:04

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız ve Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ında hazır bulunduğu ziyarette, Palandöken daha sonra oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlediği Nevşehir Esnaf Buluşmasına katılan TESK Başkanı Bendevi Palandöken, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığını ziyaret etti.

Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ile de bir süre görüşen Palandöken, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’in de hazır bulunduğu ziyarette NESOB’a bağlı oda başkanlarıyla da bir toplantı düzenledi ve sorunları ve istekleri dinledi.

Palandöken, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve iletilen sorunların en yakın takipçisi olacaklarını kaydetti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen daha sonra Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu(TESK) Başkanı BendeviPalandöken’a ziyaretin anısına anfora takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.