banner461

Travel Turkey İzmir Fuarında Göreme Rüzgârı Esti

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve İZFAŞ ortaklığında düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı; 5-7 Aralık tarihlerinde dünyayı buluşturdu.

banner503
Travel Turkey İzmir Fuarında Göreme Rüzgârı Esti
09 Aralık 2019 Pazartesi 15:36

banner143
banner134

Bu yıl 13’ üncüsü düzenlenen Travel Turkey 2019 İzmir Fuarı, Gaziemir’de yer alan Fuar İzmir saat 11:00 da yapılan resmi açılış ile başladı.

Travel Turkey 2019 İzmir’de açılan Göreme destinasyon standı, fuarın ilk gününden itibaren ziyaretçi akınına uğradı.

B Holünde açılan stantta, hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyallerle Göreme’nin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı yapıldı. Travel Turkey Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine ait turizm zenginliklerini, farklı destinasyonların yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara ve tatil planı yapmakta olan tüketicilere tanıtıldı.

Başkan EREN’ i; Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz EKİCİ, TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip ALDEMİR, TÜRKODER Başkanı Ertan USTAOĞLU ve yönetim kurulu üyesi Mehmet KÖK, Cengiz GAYRET ziyaret etti.

Başkan EREN ise; Kastamonu Belediye Başkanı Sayın Galip VİDİNLİOĞLU’ nu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Oya ALPAY ve Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Sayın Hülya YILDIZ’ ı, Efes Selçuk Belediyesi’ ni ziyaret etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.