banner461

Türker, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz”

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının sonuna gelindiği şu günlerde tüm öğrencileri tebrik etti.

Türker, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz”
14 Haziran 2019 Cuma 09:19

banner143
banner134

Yorucu geçen bu süreçte öğrenciler elinden gelenin en iyisini yaptığını vurgulayan Başkan Ali Türker, velilere de bazı tavsiyelerde bulundu. 

Yaz tatilinde öğrencileri Nevşehir Ülkü Ocakları’na davet eden Başkan Ali Türker açıklamasında şunları söyledi; “Bir eğitim-öğrenim yılının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.  Yorucu bir süreçten geçen başarılı ve önümüzdeki dönem  başarısını yükseltmeyi düşünen bütün  öğrencileri tebrik eder, amaçlarına ulaşmalarını temenni ederiz. Velilerimizden beklentimiz; şayet beklemedikleri notlarla karşılaşırlarsa, evlatlarımıza karşı  hoşgörü ile yaklaşmaları, olumsuzlukları önümüzdeki dönemde evlatlarımızla işbirliği ve etkili iletişim içinde çözebileceklerinin bilincinde olmalarıdır. 

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı olarak yaz tatili döneminde öğrencilerimiz için dinlendirici, motive edici, önümüzdeki eğitim dönemine hazırlayıcı, sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz olacaktır. Programlarımız basın ve sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyurulacaktır. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve eğitimcamiamızın değerli çalışanlarına güzel bir tatil dileriz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.