banner461

Uçhisar Belediyesi'nden Cumhuriyet Bayramı'na özel 3. hediye

Eğitimlerini online ve dijital ortamlarda gerçekleştirmeye çalışan Uçhisar'da ikamet eden 7-25 yaş arası tüm öğrenci ve gençlere Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'nün talimatlarıyla mobil hatlara yüklenmek üzere internet paketi hediye edilecektir.

banner15
Uçhisar Belediyesi'nden Cumhuriyet Bayramı'na özel 3. hediye
22 Ekim 2020 Perşembe 13:15

banner143
banner134

Eğitimlerini online ve dijital ortamlarda gerçekleştirmeye çalışan Uçhisar'da ikamet eden 7-25 yaş arası tüm öğrenci ve gençlerimize Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'nün talimatlarıyla mobil hatlara yüklenmek üzere internet paketi hediye edilecektir.

Başkan Süslü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Eğitime destek olmak görevimiz değil gönül işimizdir. Geleceğimizin teminatı olan sizler yarın bizlerin yerlerinde olacaksınız. Sizlere ne kadar eğitim verebilirsek, sizleri doğru bilgiye ne kadar hızlı bir şekilde buluşturabilirsek, Türkiye’nin geleceğinin daha aydınlık olacağına inanıyoruz. Bizler sizlere güzel yarınlar bırakabilmek için mücadele ediyoruz. İnşallah bizler bayrağı ilerde sizlere devredeceğiz, sizlerde bu bayrağı daha yükseklere taşıyacaksınız bundan hiç şüphemiz yok. Ortak akıl ve iradeyle eğitime erişim noktasında fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak, evinde internete erişim sıkıntısı çeken öğrencilerimizin sıkıntısına bir nebze de olsa yardım edebilmek adına internet dağıtımına karar verdik” ifadelerine yer verdi.

Detaylar ve başvuru formu aşağıda yer almaktadır.

Bilgi için 0384 219 20 05 / dahili 15 (Basın Birimi) ‘ne ulaşabilirsiniz.

01 Kasım 2020 tarihine kadar veri girişi yapılması gerekmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.