banner461

Ülkü Ocakları’ndan anlamlı tiyatro gösterisi

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından Çanakkale Zaferinin 104. yıldönümü münasebeti ile “Mektuplarla Çanakkale” adlı tiyatro gösterisi düzenlendi.

banner503
Ülkü Ocakları’ndan anlamlı tiyatro gösterisi
21 Mart 2019 Perşembe 12:07

banner143
banner134

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen bu anlamlı programa; Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, Cezaevi Müdürü Kağan Gençer, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İdari Koordinatörü Fatih Sürmeli, Türkiye Kamu Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Tayfur Urgenç,Türk Büro Sen Nevşehir Şube Başkanı Mehmet Burunkaya, MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Asena Birim Başkanı Derya Tunç, Üniversite Birim Başkanı Furkan Yeşiöz, Ocak Yöneticileri, partililer ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Çanakkale Zaferinden alıntıların yer aldığı tiyatro gösterisinden önce konuşma yapan Ocak Başkanı protokol selamlamasının ardından, duygu yüklü bir konuşma yaptı. Çanakkale Ruhunun her daim yaşatılması gerektiğini altını çizen Başkan Ali Türker, Bu ruh, bu imanla kazanılan zaferlerimizi büyük heyecanlar ile anlatmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu kutlu zaferi bizlere armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.” dedi.

Konuşmanın ardından “Mektuplarla Çanakkale” tiyatrosu sahnelendi. Çanakkale Zaferinin ne zorluklarla alındığına vurgu yapılan tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.

Gösterinin ardından katılımcılara fidan dağıtımı yapıldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.