banner461

Vali Aktaş Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Orman Genel Müdürlüğü’nün (OGM)180. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencileri Valilik Toplantı Salonu’nda kabul etti.

banner503
Vali Aktaş Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi
16 Mayıs 2019 Perşembe 13:39

banner143
banner134

Orman Genel Müdürlüğü’nün (OGM)180. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında “İnsan İçin Sağlık, Sağlık İçin Orman” teması dâhilinde düzenlenen “Resim” ve “Güzel Söz (Slogan) Yarışmasında dereceye giren öğrencilerle tek tek ilgilenerek, sohbet eden Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, ödüllerinikendilerine verdi. 

Orman Sevgisi, ormanın önemi, orman yangınları, orman-insan ilişkisi, orman ve hayvanlar, orman ve dünyamız, orman ve gelecek konuları içeren “Resim” dalında İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine; “Kısa, sade özgün söz” yarışma dalında da dereceye giren lise öğrencilerine ödüllerini veren Nevşehir Valisi  İlhamiAktaş, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, devamını diledi ve ayrıca öğretmenlerini de tebrik etti.

Öğrenciler ise ödüllerini Vali İlhami Aktaş’ın elinden aldıklarından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, kendilerine teşekkür ettiler.

Ödül Törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Orman İşletme İl Müdürü Aykut Satırlı, öğretmenler ve dereceye giren öğrenciler katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.