banner461

“Kız Kardeşim” Projesi NTSO’da Nevşehirli Kadınlarla Buluşuyor

Bugüne kadar Türkiye’nin 15 şehrinde yaklaşık 2000 kadına ulaşan Kız Kardeşim Projesi; Nevşehirli kadınlarla buluşacak.

banner15
“Kız Kardeşim” Projesi NTSO’da Nevşehirli Kadınlarla Buluşuyor
18 Kasım 2017 Cumartesi 12:15

banner517
banner134
Bugüne kadar Türkiye’nin 15 şehrinde yaklaşık 2000 kadına ulaşan Kız Kardeşim Projesi; Nevşehirli kadınlarla buluşacak. Coca-Cola Türkiye ve Anadolu Vakfı desteğiyle ve yerel paydaşların işbirliğiyle hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi’nin Nevşehir eğitimleri 27 Kasım –  7 Aralık tarihleri arasında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Bugüne kadar Türkiye’nin 15 şehrinde yaklaşık 2000 kadına ulaşan ‘Kız Kardeşim’ projesinin 2017 yılı eğitimleri, Nevşehir ile devam ediyor. Eğitimler, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Nevşehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde, Coca-Cola Türkiye ve Anadolu Vakfı destekleri ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle hayata geçiriliyor. 27 Kasım-7 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okuryazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM’in alanında uzman eğitmenlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, 23-24 Kasım 2017 tarihlerinde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurarak, programla ilgili detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecek.

Proje kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, dijital dünya ve kültürel yansımaları, stres yönetimi gibi konularda eğitim alacak olan katılımcılar, kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla biraraya gelerek onların tecrübelerini dinleme fırsatı da yakalayacak.
 
Bilgilendirme, başvuru ve kayıt kabul:
23-24 Kasım 2017 - Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (09:00-17:00)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.