banner461

Emekliye ayrılan Emniyet Müdürü Artunay'dan Nevşehir'e veda mesajı

Emekliye ayrılan Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, veda mesajı yayımladı.

banner15
25 Nisan 2022 Pazartesi 17:01

banner517
banner134

Emekliye ayrılan Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, veda mesajı yayımladı. Artunay mesajında şunları ifade etti,

"28.10.2016 tarihinde başlamış olduğum Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevinden, yaş haddinden emekli olmam sebebiyle ayrılıyorum.

Yaklaşık 6 yıllık süre içerisinde ülkemizin içinden geçtiği zor dönemlerde sizlerin de desteği ile ilimizin huzur ve güvenliği için ‘GÜVENLİ ŞEHİR… NEVŞEHİR mottosu ile çalışmalarımızı sürdürdük. Devlet yönetiminde kurumların kalıcı, kişilerin geçici olduklarını unutmadan hukukun üstünlüğünü gözeterek hizmetimizi gerçekleştirdik.

Eşsiz tarihi dokusu ve bir medeniyet şehri olan Nevşehir den görevim süresince desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz İnci SEZER BECEL’e, meslektaşlarıma, kamu kurum ve çalışanlarına tüm Nevşehir halkına teşekkür ederek, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Onur ve gururla yaptığım görevimi devredeceğim Sevgili kardeşime yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum.

Değerli Meslektaşlarım;

1977’de Polis Koleji ile Emniyet Teşkilatına girmiş olduğum ve yaklaşık 45 yıldır mensubu olmaktan gurur duyduğum, devletime ve milletime hizmet etme şerefine eriştiğim Türk Polis Teşkilatından görevimi yerine getirmiş olmanın huzuruyla emekliye ayrılıyorum.

Milletimizin huzur ve mutluluğu adına görevi başında canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet duygusuyla anarak, bütün meslek büyüklerime, emeklilerimize, tüm memur ve amir rütbesindeki çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Bundan sonraki hayatınızda sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmenizi temenni ediyor, görevinizde başarılar diliyorum. Allah’a ısmarladık."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.