banner461

Nevşehir'de 1 haftada aranan 16 şahıs yakalandı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ve ilçe amirliği ekipleri tarafından son bir haftada hakkında arama kararı olan 16 kişi yakalandı.

banner15
Nevşehir'de 1 haftada aranan 16 şahıs yakalandı
05 Şubat 2019 Salı 16:09

banner517
banner134

Nevşehir ve ilçelerinde Aranan 16 (On Altı) Şahıs Yakalanarak Adli Makamlara Sevk Edilmişlerdir.
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlıAsayiş Şube Müdürlüğü tarafından Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri ve İlçe ekiplerince; 25.01.2019 ile 01.02.2018 tarihleri arasında Aranan Şahısların Yakalanmasına yönelik olarak İl Merkezi ve İlçelerde yapılan çalışmalarda;
 
Nevşehir Asayiş Şube Müdürlüğünce Yapılan Çalışmada;
 
1-      Mersin Adli Makamlarınca “ Nafaka Hükümlerine Uymamak” suçundan yakalama kararı ile aranan M.A.,
2-      Nevşehir Adli Makamlarınca “ Basit Yaralama” suçundan yakalama kararı ile aranan ve olan hakkında 1 ay 7 gün  kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.K., ve
3-      Ankara Adli Makamlarınca “ Nitelikli Yağma” suçundan yakalama kararı olan hakkında 1115 gün  kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.D. isimli şahıslar yakalanarak sevk edilmiş oldukları Mahkemelerce TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmişlerdir.
4-      Ankara Adli Makamlarınca “ Dolandırıcılık” suçundan yakalama kararı aranan M.G.,
5-      Yozgat Adli Makamlarınca “ Tehdit” suçundan yakalama kararı ile arana yabancı uyruklu S.M.
6-      Nevşehir Adli Makamlarınca “ Basit Yaralama” suçundan yakalama kararı ile arana N.D.Y. ve
7-      İzmir Adli Makamlarınca “ Askeri Ceza Kanununa Muhalefet” suçundan yakalama kararı ile aranan B.G. isimli şahıslar ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile Savcılıklarca serbest bırakılmışlardır.
Acıgöl İlçe Emniyet Amirliğince Yapılan Çalışmada;
8-      Alanya Adli Makamlarınca “ Nafaka Hükümlerine Uymamak” suçundan yakalama kararı ile aranan D.Ö. Yol Kontrol ve Denetlemesinde yakalanmış yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile Savcılıklarca serbest bırakılmışlardır.
Derinkuyu İlçe Emniyet Amirliğimizce Yapılan Çalışmada;
9-      Derinkuyu Adli Makamlarınca “ Nafaka Hükümlerine Uymamak” suçundan yakalama kararı ile arana A.K.,
10-   “ Borçlunun Ödeme Şartını İhlal” suçundan yakalama kararı ile aranan S.K. ve 
11-   “ Borçlunun Ödeme Şartını İhlal” suçundan yakalama kararı ile arana Y.K. isimli şahıslar ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile Savcılıklarca serbest bırakılmışlardır.
Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğünce Yapılan Çalışmada;
12-  Kayseri Adli Makamlarınca “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçundan yakalama kararı ile aranan A.S.,
13-  “Borçlunun Ödeme Şartını İhlal ” suçundan yakalama kararı ile aranan İ.D. isimli şahıs Sarıyazı Yol Kontrol ve Denetleme Noktasında yakalanmış, gerekli adli işlemler için İlçe Jandarma Komutanlığı görevlilerine teslim edilmiştir.
14-   Ürgüp Adli Makamlarınca “Hakaret” suçundan yakalama kararı ile aranan A.G. isimli şahıslar ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile Savcılıklarca serbest bırakılmışlardır.
15-  Ünye Adli Makamlarınca “Mala Zarar Verme – Görevi Yaptırmamak İçin Direnme ” suçlarından yakalama kararı ile aranan M.D. isimli şahıs yakalanarak sevk edilmiş oldugu Mahkemelerce TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir.
Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğimizce Yapılan Çalışmada;
16-  Manavgat Adli Makamlarınca “ Hırsızlık” suçundan yakalama kararı ile arana B.D. isimli şahıs yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile Savcılıklarca serbest bırakılmıştır.
Avanos, Gülşehir,  Hacıbektaş  ilçelerimizde aranan şahıs yakalanamamıştır.
GÜVENLİ ŞEHİR… NEVŞEHİR…  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.