banner461

Nevşehir'de hırsızlık suçundan aranan firari zanlı tutuklandı ...

Nevşehir'de Firari Zanlı Yakalandı, Adli İşlemleri Sonra Tutuklandı. Nevşehir'de ki bir İşyerinden ve kurumdan hırsızlık yaparak firar ederek aranan zanlı yakalanarak adli işlemleri sonrası tutuklandı.

banner15
Nevşehir'de hırsızlık suçundan aranan firari zanlı tutuklandı ...
24 Kasım 2020 Salı 16:10

banner143
banner134

Nevşehir'de ki bir İşyerinden ve kurumdan hırsızlık yaparak firar ederek aranan zanlı yakalanarak adli işlemleri sonrası tutuklandı.

Edinilen bilgilere göre, 10.08.2020 tarihinde Nevşehir'deki bir kıraathaneden yaklaşık değeri 60.000 TL olan; 350 adet tespih, 120 adet gümüş yüzük ve 500 gram gümüş tespih püskülünden oluşan koleksiyonunun çalınması neticesinde meydana gelen “İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık” olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmada hırsızlık malzemeleri ve olayı gerçekleştiren şahıslar yakalanmış firari olarak aranan E.K. isimli şahıs ise;

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan araştırmalar neticesinde saklanmış olduğu yerde yakalanmış, sevk edilmiş olduğu Mahkemece TUTUKLANARAK İlimiz Nevşehir Cezaevine teslim edilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.